Garance kvality TSQ 7/7


Záleží nám na tom, abyste výpočetní technice z druhé ruky mohli věřit a pokračovali v jejím příběhu dále.  Proto jsme nadefinovali nejvyšší standard renovované výpočetní techniky. Díky naší garanci kvality TSG 7 ze 7 máte jistotu, že produkt je v 100% funkčním stavu a že se na něj můžete doopravdy spolehnout.


100% funkční a vyčištěné produkty

Naše produkty nejsou žádné braky. Jsou v 100% funkčním stavu a bez drobků na klávesnici. Každá součástka je poctivě vyčištěná a připravená na další používání.

Minimálně 2letá záruka

Ne půl roku, ani rok. Na každý náš produkt vám automaticky dáváme záruku 2 roky. V případě zájmu si ji však můžete prodloužit až na 5 let.


Garance výdrže baterie BatteryCARE

Díky hloubkovým zátěžovým testům poctivě zkontrolujeme stav baterie. Pokud je její kapacita nedostatečná (pod 60%), hned ji vyměníme za novou. Kromě toho nabízíme 2letou záruku na elektroniku a roční záruku udržení kapacity baterie nad 33% její původní kapacity.


Nově potisknutá lokalizovaná klávesnice

Žádné přelepy nebo zahraniční klávesnice. Každý jeden notebook má od nás nově potisknutou klávesnici a lokalizaci pro zemi/krajinu, pro kterou je určený. Naše laserová technologie to zvládne levou zadní.


Vícestupňový proces renovace

Nerepasujeme, ale renovujeme. To znamená, že 100% funkční produkty dostáváme do co nejlepšího vizuálního stavu. Čistíme součástky a chladiče od usazeného prachu (profylaxie), v případě potřeby vyměníme komponenty za nové a hodně testujeme. Celý proces má několik důležitých stupňů, aby naše produkty byly ťip-ťop.


Odborná prodejní místa

Disponujeme největší sítí partnerských prodejen na trhu. Máme více než 50 parťáků, kteří jsou ochotni vám pomoct a poradit v oblasti renovované výpočetní techniky. Také se zde na produkty můžete podívat, vyzvednout si je nebo vybavit reklamaci.


Transparentní stav produktů

Na nic si nehrajeme, nic neskrýváme. Díky naším transparentním kategoriím budete vědět, jaký produkt od nás dostanete. Přijatelný, velmi dobrý nebo jako nový? Výběr je na vás. Každý jeden produkt je profesionálně zrenovovaný a připravený na okamžité používání.


1