Kdo jsme?

My, techsaveri, renovujeme nejvyšší modelové řady značek HP, Lenovo, Dell a Fujitsu-Siemens. Renovovaná technika je racionální a ekologické rozhodnutí při nákupu notebooku, PC či jiné výpočetní techniky s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu. Je zároveň odpovědí na celosvětový problém elektroodpadu. Její výhodou, ve srovnání s novými notebooky z levných komponentů, je i jejich delší životnost.

Naše prvenství na trhu potvrzujeme vysokým standardem kvalitních produktů a služeb. Technika, kterou nabízíme, je ve stoprocentním stavu, připravená k okamžitému plnohodnotné užívání. Jsme specialisté na renovaci. Každý kus precizní vyčistíme, otestujeme a obnovíme tak, aby byl po funkční a vizuální stránce na co nejvyšší úrovni.

Pokud během renovace narazíme na produkt s potřebou opravy, ihned se do ní pustíme a nefunkční komponenty nahradíme novými. V takovém případě jde o repasovanou, jinak řečeno opravovanou techniku. Tvoří ji však maximálně 5% našich produktů. Navíc, po opravě jsou podrobeny ještě náročnějším testům, abychom si byli jisti jejich stoprocentní funkčností

Stav každého produktu transparentně označujeme pomocí tříd PREMIUM, STANDARD, ECONOMY a LIQUIDATION.

Jak probíhá renovace?

Renovované produkty většinou vykupujeme od velkých zahraničních korporaci. Zaměřujeme se na prémiové modely notebooků a počítačů, které byly používány nejvíce dva až tři roky. I přes používání jsou stále plně funkční, drží si hodnotu a díky renovaci nemusí zbytečně končit na skládkách.

Skutečná renovace nemůže začít bez precizního čištění. Proto je v tomto procesu prvním krokem profylaxe. Výpočetní techniku zbavíme prachu a vnitřních nečistot, díky čemuž prodlužujeme její životnost a předcházíme tak zbytečným poruchám. Po kompletním mechanickém vyčištění vyměníme potřebné komponenty, většinou topcover nebo palmrest. A jelikož důsledný proces renovace garantuje stoprocentní technický stav jednotlivých součástí, každý kus podrobíme hloubkovým zátěžovým testem. Ty pomohou odhalit skutečný stav a kapacitu baterie.

Jako jediný renovátor na trhu věnujeme zvláštní pozornost potisku klávesnice. Zároveň lokalizovanou CZ klávesnici zbavíme jakýchkoliv známek předchozího používání. Součástí renovačního procesu je i důsledné leštění strojů. Díky němu se vám dostane do rukou prémiový kus renovované techniky, který je k nerozeznání od nového.Nakupujte u největšího specialisty na renovaci ve střední Evropě,
množstevní slevou to jen začíná

Informujte se nainfo@techsavers.cz
1