24.09.2021

Poctivá renovace # 1: technický a vizuální stav produktu

Renovovaná technika je opředena mnohými mýty. Nejednou se na ni v důsledku nepoctivých renovatorů a nedostatku informací dívá s nedůvěrou. Renovovaná výpočetní technika je však budoucnost, spojující prémiové počítače s odpovědí na problém plastů a elektroodpadu. Netřeba se jí proto bát. Stačí rozeznat poctivý renovovaný počítač od stroje, který může způsobit více starostí než radosti.

V sérii "Poctivá renovace" vám postupně prozradíme, proč netřeba ani při renovovaných strojích slevit z nároků, na co si při jejich výběru dát pozor a jaké znaky mohou odhalit právě zmíněných neseriózních "renovatorů". Věnovat se však budeme i parametrům, které je třeba od svého laptopu či počítače očekávat s ohledem na účel jeho použití. Nezapomeneme ani na nejvyhledávanější značky a modely, jejichž spolehlivost stihl za několik let ověřit čas.

Renovovaná technika prochází důkladným testováním

Seriózní prodejce renovovaných laptopů a počítačů je zárukou toho, že nekupujete zajíce v pytli. My techsaveři vystavujeme techniku důkladným zátěžovým testům, které jsou nejednou přísnější než ty, kterými procházejí nové výrobky. Odhalí i nejmenší nedokonalost či možný zdroj budoucích problémů. Takto můžeme před uvedením na trh všechny potřebné díly náležitě vyměnit. Proto se nemusíte bát ani technického zastarání renovované techniky. Můžete se spolehnout, že naše renovovaná technika poslouží ještě dalších šest až sedm let. Možná i více :)

Spolehlivost bez kompromisů

Většina použitých zařízení, které k nám do techsavers přicházejí na renovaci, je ve výborné kondici a na dosažení bezchybného, 100% technického stavu potřebují jen malé vyladění. Jelikož jde o ověřené modely vyšší prémiové business třídy, svou kvalitou a životností nejednou překonají očekávání. Často vydrží více než nově zakoupené levné stroje nižší třídy. Toto tvrzení umocňuje i minimálně dvouletá záruka, která je při každém renovovaném laptopu či počítači samozřejmostí. I zde však jdeme nad rámec zákonných povinností a záruku můžeme v případě zájmu rozšířit až na dobu pěti let. Co myslíte, jaká část prodaných renovovaných počítačů se nám vrátí na reklamaci? Ani ne jedno procento! Pro ilustraci uvedeme, že v případě nových počítačů se tato hodnota pohybuje na úrovni tří až pěti procent.

Kvalita od Techsavers zařazena do tříd

Pro úplnost je však na místě říci i to, že se na renovovaných zařízeních mohou vyskytnout kosmetické nedostatky, jako například drobné škrábance, jemné fleky na displeji či menší promáčknutí. Každý produkt proto zařazujeme do tříd jakosti podle toho, v jakém vizuálním stavu je. Pokud tedy v odznaku v pravém horním rohu produktu uvidíte některé z těchto označení, víte, s čím při koupi produktu počítat.

  • Premium produkt nemá žádné kosmetické vady. Displej i konstrukce jsou ve stoprocentním stavu a laptop vypadá jako nový.
  • Standard je naší nejprodávanější třídou. Vykazuje pouze zanedbatelné, na první pohled neviditelné stopy předchozího používání. Pokud tedy hledáte notebook, který je k nerozeznání od nového, vybírat můžete také z této třídy.
  • Při třídě Economy+ v galerii reálné fotky vizuálních poškození. Jde o chyby, které však nebudou při běžné práci vyrušovat. Technický stav je i při této třídě vždy stoprocentní.
  • Produkty třídy Economy mají viditelnější kosmetické vady na šasi či displeji. Na technický stav produktu však nemají žádný vliv. Pokud chcete ušetřit i při koupi renovované techniky, tato třída bude vzhledem k vysoké cenové zvýhodnění ideální volbou. I v tomto případě je možné prohlédnout si ve fotogalerii reálné detaily vizuálních nedokonalostí.

Technika je prý způsob, jak měnit zázraky na samozřejmost. U nás v Techsavers se denně přeměňuje špičková technika vysoké kvality na cenově dostupný produkt, který se postará o spokojený uživatelský zážitek. Dopřejte si proto komfort při práci či požitek z volných chvil a vyberte si renovovanou techniku, která nezklame. Renovace je zelená budoucnost. Nespokojte se s průměrnou kvalitou a žádejte spojení high-end techniky v top stavu, která se pyšní přívlastkem ekologická.

Poslední články

1