15.08.2022

Nové stavy produktů

Pokud sis v posledních dnech prohlížel naše stránky, mohl sis všimnout, že jsme zavedli nové pojmenování estetické kategorizace našich produktů.

Nové názvy a popisy jsme se pro vás snažili zjednodušit a zároveň zachovat maximální míru transparentnosti a pravdivosti informací.

Pojďme tedy přímo na věc. Všechny naše produkty, v jakékoli kategorii jsme rozdělili jen do 3 stavů, které popisují estetický a funkční stav renovovaných zařízení.

JAK NOVÝ

 

Zařízení ve stavu JAKO NOVÝ skutečně vypadají jako nové. Občas a v minimální míře se na těle mohou vyskytnout malinké, pouhým okem lehce přehlédnutelné chybičky krásy. Displej u renovovaných notebooků, monitorů a mobilů je bez jakýchkoli vad.

Celkově je zařízení 100% funkční, neboť prošlo renovací od techsavers, která je garancí nejvyšší kvality.

VELMI DOBRÝ

I zařízení ve stavu VELMI DOBRÝ jsou plně a 100% funkční a prošla stejně kvalitním procesem renovace, jako všechna naše zařízení.

Na tělech renovovaných zařízení v tomto stavu se však vyskytují viditelnější znaky používání jako škrábanky, případně změna barvy plastu. Předchozí používání je někdy patrné i na displejích v podobě vadného pixelu, skrabanku či špínkou za displejem. Tyto vady jsou ale při zapnutém displeji zařízení téměř neviditelné.

PŘIJATELNÝ

 

Posledním estetickým stavem je PŘIJATELNÝ, kde jsou také všechna zařízení 100% funkční a prošla si stejně kvalitním procesem renovace jako dvě vyšší třídy.

Těla a displeje zařízení zde nesou značnější a viditelnější známky opotřebení, které však nijak nezasahují do jejich použitelnosti. Škrábance a místy zažloutlý plast jsou nejčastějšími vizuálními vadami. Pro absolutní transparentnost však nabízíme konkrétní fotky chyb a vad, abyste přesně věděli, do čeho jdeme.

GARANCE NEJVYŠŠÍ KVALITY

My naší práci a renovaci věříme, protože víme, že vám nabízíme nejvyšší kvalitu potvrzenou léty zkušeností. Naše zařízení k vám přicházejí v minimálně 2 leté záruce zabezpečené výborným a expresním servisem, kde zbytečně nečekáte 30 dní. Kromě toho, pokud jste s renovovaným zařízením nespokojeni z jakéhokoli důvodu, můžete jej jednoduše vrátit do 14 dnů od doručení.

A to je fér :)

1