Apple iPhone 12 mini 128GB Blue

Renovovaný mobilní telefon
NTA-000089
Skladem 0 ks
Výprodej
Renovovaný iPhone je důkladně vyčištěn a resetován. Naše testování zaručuje 100% funkčnost. Garance minimálně 80% zdraví baterie. Záruka na kapacitu baterie je 30 dní. Následně se záruka vztahuje pouze na elektronickou funkčnost baterie. Odemčený pro všechny operátory.
Stav produktu
Přijatelný Zjisti více
techsavers CARE

Garance kvality TSQ 7/7

 • 100% funkční a vyčištěné produkty
 • Minimálně 2letá záruka
 • Garance výdrže baterie BatteryCARE
 • Nově potisknutá lokalizovaná klávesnice
 • Vícestupňový proces renovace
 • Odborná prodejní místa
 • Transparentní stav produktů
 • Velikost displeje 5.4"
 • Stav produktu Přijatelný
 • kapacita 128GB
 • Barva modrá

  Stavy a označení produktů.

  Technický stav všech námi prodávaných produktů je 100%. Pro všechny námi prodávané produkty platí plná záruka jako na nové produkty.  Záruka a kapacita batérií:


  batteryCARE+

  Notebooky s tímto označením mají novou nebo použitou baterii s více než 80% původní kapacity. 2 roky záruka na elektroniku a 1 rok záruka udržení kapacity baterie nad 33% její původní kapacity.

  batteryCARE

  Notebooky s tímto označením mají použitou baterii s více než 60% původní kapacity. 2 roky záruka na elektroniku a 1 rok záruka udržení kapacity baterie nad 33% její původní kapacity.  Stavy produktů podle jednotlivých kategorií:

  NOTEBOOKY

  JAK NOVÝ:
  Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Tělo notebooku vypadá jako nové. Může mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

  VELMI DOBRÝ:
  Garance kvalitní renovace od techsavers: Tělo notebooku může mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání.
  Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

  PŘIJATELNÝ:
  Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Tělo notebooku má viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware notebooku je ovšem jako nový.
  Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky notebooku naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


  MONITORY

  JAK NOVÝ:
  Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Plastové části monitoru vypadají jako nové. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

  VELMI DOBRÝ:
  Garance kvalitní renovace od techsavers: Plastové části monitoru mohou mít viditelnější kosmetické vady (škrábanky či změna barvy plastu) a známky předchozího používání.Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

  PŘIJATELNÝ:
  Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Plastové části monitoru mají viditelnější kosmetické vady (škrábance či zažloutlý plast) a známky předchozího používání.
  Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky monitoru naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


  POČÍTAČE

  JAK NOVÝ:
  Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Počítač vypadá jako nový. Může mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady (většinou na plastových částech).

  VELMI DOBRÝ:
  Garance kvalitní renovace od techsavers: Počítač může mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání (většinou na plastových částech).

  PŘIJATELNÝ:
  Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Počítač má viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware počítače je však jako nový.
  Detailní fotky počítače naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


  AiO:

  JAK NOVÝ:
  Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Kovové/plastové části AiO vypadají jako nové. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

  VELMI DOBRÝ:
  Garance kvalitní renovace od techsavers: Kovové/plastové části AiO mohou mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání.
  Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

  PŘIJATELNÝ:
  Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Kovové/plastové části AiO viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware AiO je však jako nový.
  Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky AiO naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


  TISKÁRNY

  JAK NOVÝ:
  Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Tiskárna vypadá jako nová. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady.

  VELMI DOBRÝ:
  Garance kvalitní renovace od techsavers: Tiskárna může mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání (škrábanky či změna barvy plastu).

  PŘIJATELNÝ:
  Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Tiskárna má viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání (škrábance či zažloutlý plast). Hardware tiskárny je však jako nový.
  Detailní fotky tiskárny naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.

  MOBILY A TABLETY

  JAK NOVÝ:
  Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Kovové/plastové části mobilu nebo tabletu vypadají jako nové. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

  VELMI DOBRÝ:
  Garance kvalitní renovace od techsavers: Kovové/plastové části mobilu nebo tabletu mohou mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání.
  Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

  PŘIJATELNÝ:
  Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Kovové/plastové části mobilu nebo tabletu mají viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware je však jako nový.
  Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.  Reklamační podmínky


  Záruka sa vztahuje na chyby materiálu, nebo technické chyby, které vzniknou při výrobě zařízení.

  • Záruka sa nevztahuje na chyby, které vzniknou nesprávnou obsluhou, neodborným, nebo nepřiměřeným zacházením (především poškození plastových dílů výrobku, poškrábání displeje, které vznikne nesprávným čištěním, poškození způsobené nárazem...), použitím a instalací, které jsou v rozporu s uživatelskou příručkou, nebo poškození elektrostatickým výbojem.
  • Záruka sa dále nevztahuje na chyby, které vzniknou použitím nesprávneho, nebo chybného programového vybavení, ani na případné škody vzniklé v tomto důsledku.
  • Prodávající neručí za případnou ztrátu, poškození, nebo zneužití dat uložených na záznamových médiích výrobku. Před převzetím výrobku do opravy je povinností kupujícího zabezpečit si odpovídající zálohu potřebných dat a zabránit jejich možnému zneužití.
  • Prodávající negarantuje plnou kompatibilitu rozšiřujících komponentů zakoupených na jiném místě než u prodejce tohoto výrobku, pokud není tento komponent schválený prodejcem.
  • Záruka sa nevztahuje na škody vzniklé v důsledku živelné katastrofy, násilného poškození, povětrnostních vlivů, nebo provozováním v extrémně neobvyklých podmínkách.
  • Záruka zaniká v případě neoprávněného zásahu do výrobku osobou, která nebyla k zásahu výslovně prodávajícím splnomocněná.
  • Záruka také zaniká, pokud bude kupující navzdory upozornění hrubě porušovat zásady provozu a použití výrobku popsané v uživatelské příručce.
  • U notebooků sa záruka nevztahuje na baterii.

  Reklamační podmínky


  Reklamačný poriadok je vydaný v súlade s ustanoveniami:
  zák.č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov
   zák.č. 634/1992 Zb. O ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov

  • Kupující je povinnen produkt dodaný prodávajícím zkontrolovat co nejdříve od dodání.Kontrolu musí kupující vykonat tak, aby zjistil všechny chyby, které je možné při přijímání odborné prohlídky zjistit.  
  • Kupující je povinnen všechny takto zjištěné chyby oznámit prodávajícímu ihned po tom, co chyby mohly být zjištěné po vynaložení přiměřené odborné prohlídky zjistit. 
  • Kupující je povinnen uplatňovat reklamaci písemně, telefonicky, resp. osobně v sídle prodávajícího. Vždy je potřebné nahlásit typ chybného výrobku a dalé co nejpodrobněji popsat charakter chyby a uvést kontaktní osobu (jméno, telefon), se  kterou je možné konzultovat případné podrobnosti.
  • Při reklamaci výrobku je kupující povinnen prokázat nákup a oprávněnost reklamace dokladem o zakoupení (faktura, příjmový doklad, příadně dodací list). Pokud se kupující neprokáže některým z uvedených dokladů, bude oprava považována za pozáruční.
  • Pokud kupující nahlásí chybu, na kterou se nevztahuje záruka (např. nebyly splněné podmínky záruky, chyba byla nahlášená omylem, po záruce  apod.), může prodávající požadovat uhrazení nákladů, které vznikly v souvislosti s odstraňováním nahlášené chyby objednavatelem v plné výši. Kalkulace servisního zásahu bude v tomto případě účtovaná podle aktuálně platných cen servisního střediska v místě uplatnění reklamace.

  1